DTLSO Halowej Piłki Nożnej – NAKŁO 20.02.2016

DSC07121Dnia 20 lutego 2016 roku w Nakle nad Notecią miał miejsce halowy turniej piłki nożnej szkół gimnazjalnych. Turniej rozpoczął się Mszą Świętą o godz. 9.30 w parafii św. Stanisława w Nakle. W turnieju brało udział 15 zespołów z całej diecezji. Drużyny były podzielone na 4 grupy, z których wychodziły po dwie drużyny. Całe spotkanie było bardzo emocjonujące i wszystkich trzymało w napięciu do kończącego gwizdka sędziego. Mecze były bardzo wyrównane i zaskakujące swoimi wynikami. W grze o 3 miejsce zmierzyły się drużyny z parafii św. Jana z Fordon oraz MBNP Bydgoszcz. Po zaciętej walce św. Jan został pokonany i parafia MBNP wygrała 2:0 zapewniając sobie podium . Wszyscy z niecierpliwością czekali na mecz finałowy pomiędzy drużynami z Gołańczy i Łobżenicy. Podczas całego meczu wszyscy wyczekiwali wyniku. Mecz był bardzo wyrównany i zakończył się wynikiem 1:0 dla Łobżenicy. Należy pamiętać również o najlepszym zawodniku, którym został Andrzej Duszyński z Gołańczy. Tytuł najlepszego bramkarza należy do Krystiana Kandziora z parafii MBNP Bydgoszcz. Najlepsi gracze dostali statuetki, natomiast pierwsze 4 miejsca dostały puchary.

Oto jak przedstawiała się pierwsza ósemka:
I Łobżenica
II Gołańcz