Zaproszenie DTLSO Piłki Nożnej – NAKŁO 11.06.2016

logoSzczęść Boże!

11 CZERWCA 2016 roku Diecezjalni Duszpasterze Sportu Diecezji Bydgoskiej, Ks. Robert Szczepański i Ks. Michał Zawartowski organizują w Nakle DIECEZJALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA W KATEGORII SZKOŁA GIMNAZJALNA.

Serdecznie zapraszamy Księży zajmujących się w parafii Liturgiczną Służbą Ołtarza do wzięcia udziału w tym turnieju. Gdyby jednak obowiązki duszpasterskie uniemożliwiały Księżom osobiste przybycie, zachęcamy do zaangażowania w opiekę nad grupą Opiekuna świeckiego.

Wszystkim  zainteresowanym przekazujemy klika informacji, dotyczących przebiegu turnieju:

1. Ministrancki turniej piłkarski rozpoczniemy Eucharystią o godz. 9.30 w parafii
    p.w. Św. Stanisława w Nakle. Zapraszamy Księży do koncelebry.
  2. Po liturgii odbędzie się powitanie drużyn i przekazanie spraw organizacyjnych.
  3. Kadra zespołu liczy 10 osób. Drużyny meczowe liczą 6 zawodników. Zawodnicy mają obowiązek należeć do Liturgicznej Służby Ołtarza. W turnieju mogą wziąć udział tylko przedstawiciele Liturgicznej Służby Ołtarza w roczniku 2000 – 2002. Prosimy aby każdy zawodnik posiadał przy sobie ważną legitymacje szkolną ponieważ będą sprawdzane przed zawodami. Jeśli ktoś z uczestników nie będzie posiadał ważnej legitymacji nie zostanie dopuszczony do udziału w zawodach!!!!!
  4. Zawody będą odbywały się na boisku typu „Orlik” w Nakle.
  5. System rozgrywania turnieju wraz z czasem trwania poszczególnych meczów uzależniony jest od ilości zgłoszonych drużyn.
  6. Obowiązują następujące zasady: zmiany systemem „hokejowym”, z autu piłka wprowadzana do gry nogą, gra bez spalonych, kary indywidualne (wulgarny język, brutalny faul, niesportowe zachowanie) – wykluczenie z gry na 2 min.(o karze decyduje sędzia).
  7. Sędziowie dokonają wyboru najlepszego zawodnika i bramkarza turnieju.
  8. Początek zawodów: ok. godz. 10.15; zakończenie: ok. godz. 15.00.
  9. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się zaraz po zakończonym turnieju.
  10. W trakcie zawodów przewidziany jest posiłek.
  11. Koszt wpisowego wynosi 70 zł. od drużyny.

Zgłoszenia na turniej prosimy przesyłać do 6 CZERWCA (termin ostateczny) na adresy mailowe: robson9@interia.pl lub michalzawartowski@wp.pl lub telefonicznie pod numery 692-987-538; 510-486-986.

PROSIMY JAKO ORGANIZATORZY ABY NIE ZGŁASZAĆ DRUŻYN PO WYZNACZONYM TERMINIE PONIEWAŻ NIE ZOSTANĄ PRZYJĘTE

Serdecznie zapraszamy!

Z Chrystusowym pozdrowieniem