Zaproszenie na „MIKOŁAJKOWY” turniej tenisa stołowego – BYDGOSZCZ 9.12.2017

Szczęść Boże!

9 GRUDNIA 2017 roku Diecezjalni Duszpasterze Sportu Diecezji Bydgoskiej, Ks. Robert Szczepański i Ks. Michał Zawartowski organizują w BYDGOSZCZY DIECEZJALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA.

Serdecznie zapraszamy Księży zajmujących się w parafii Liturgiczną Służbą Ołtarza do wzięcia udziału w tym turnieju. Gdyby jednak obowiązki duszpasterskie uniemożliwiały Księżom osobiste przybycie, zachęcamy do zaangażowania w opiekę nad grupą Opiekuna świeckiego.

Wszystkim zainteresowanym przekazujemy klika informacji, dotyczących przebiegu turnieju:

1. Zawody rozpoczną się o 9.00 w hali klubu sportowego „GWIAZDA” w Bydgoszczy przy ulicy Bronikowskiego 45.
  2. Turniej rozgrywany będzie w pięciu kategoriach wiekowych: I kat. szkoła podst. klasy od I do III; II kat. szkoła podst. klasy od IV do VI; III kat. gimnazjum; IV kat. szkoła ponadgimnazjalna i V kat. Księża, Klerycy oraz Lektorzy, którzy ukończyli szkołę ponadgimnazjalną.
  3. Księży bądź Opiekunów prosimy o sporządzenie listy Uczestników, z którymi przybędą na turniej.
  4. Obowiązują następujące zasady: system ”ROSYJSKI” do dwóch porażek.
  5. Zakończenie zawodów w zależności od ilości uczestników.
  6. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się zaraz po zakończonym turnieju.
  7. Koszt wpisowego wynosi 20 zł. od osoby.

Zgłoszenia na turniej prosimy przesyłać do 4 GRUDNIA (termin ostateczny) na adresy mailowe: robson9@interia.pl lub michalzawartowski@wp.pl lub telefonicznie pod numery 692-987-538; 510-486-986.

Serdecznie zapraszamy!
Z Chrystusowym pozdrowieniem